En İyi FikirlerHediye ÖnerileriYıl Dönümü Hediyeleri

Yıl Dönümlerinizi Eşsiz Kılacak 10 Sürpriz

Elbette ki bu sürprizi hazırlamak için zaman oldukça önemlidir. Akşam saatlerinde, mumların güzelliğini göstermesi için uygun bir zaman seçmeniz gerekiyor....

Sevgili olduğunuz tarih, evlilik ya da tanışma yıl dönümlerinizi en güzel şekilde değerlendirmek ve hayat arkadaşınızın bu gününde sizinle mutlu bir gün geçirmesini istiyorsanız, aşağıda yer alan 10 farklı sürpriz içerisinden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Elbette ki bu sürprizlerin yanı sıra, web sayfamızda yer alan kişiye özel hediye önerileri kategorisine göz atarak, masanızı daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Mumları sever misiniz?Yıl Dönümlerinizi Eşsiz Kılacak 10 Sürpriz

Eğer ki, aşk ile mum arasında güzel bağlantılar kuracak düşünceleriniz var ise, sürprizlerinizin içerisinde kesin olarak bulunması gerekenler. Elbette ki bu sürprizi hazırlamak için zaman oldukça önemli. Akşam saatlerinde, mumların güzelliğini göstermesi için bir zaman seçmeniz gerekiyor. Hayatınızın adamı ya da kadını, eve geldiğinde, bu mumlar eşliğinde masaya kadar ilerleyebilir. Masaya kadar kalp tasarımlı, kırmızı mumlar ortalığı mükemmel bir havaya ulaştıracaktır. Kokulu ve baskılı mumlar da kullanabilirsiniz. Masanızda ise, size özel hazırlanmış bir pasta, içeceklerinize göre kadehler ya da sadece kahve içmek için çiftlere özel tasarlanmış kupa bardaklar, yapacağınız sürpriz beklentilere ve tarzınıza göre değişebilir.

Diğer fikirler

Bu yazımızda, yıl dönümlerinizi eşsiz kılacak 10 sürpriz hakkında fikir vermek gerekirse, aşağıda yer alan diğer farklı fikir de kararlarınızı değiştirebilir.

 • Küçük notlar hazırlayarak kullanacağı eşyalara yerleştirin
 • Şekerlemelerden butik kurabiyeler hazırlayın
 • Işıklı ve anılarınızı anlatan bir pano
 • Tüm hayatınızı görüntüler ve sesli mesajlar ile anlatan bir slayt
 • Gece karanlığında, yıldızlara bakarken bir akşam yemeği
 • Çıtayı biraz yükseltmek gerekirse;
  • İstanbul’ da boğaza karşı özel bir yatta akşam yemeği
  • İlk tanıştığınız nokta da güzel bir yemek masası
  • Basit ama bir sinema salonu kapatarak, izlemekten hiç sıkılmadığınız ve çok beğendiğiniz bir film izleyebilirsiniz.
Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat