Düğün & Evlilik

Yeni Trend Görüntülü Video Davetiyesi

Davetiye seçiminiz ile konuklarınızı şaşırtın! Alışılagelmiş davetiyelerin yerini teknolojik davetiyeler mi alıyor?

Havaların açması ile birlikte düğünler de sıraya girmiş oldu. Gelin adayları ve damat adayları bu heyecanlı ve özel günlerinde her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüp kendi bütçeleri ve tarzlarına göre en iyisini seçmekte. Bir düğün organizasyonunda pek çok detay söz konusu. Bu detaylardan birisi de sevdiklerimize bu özel günümüzün detaylarını gösterme görevini üstlenen davetiyeler.

Her şeyin hızla elektronik ortama taşınmasının bir yansımasını da davetiyeler de görülüyor. Eğer klişelerden hoşlanmıyor ve sıradan bir düğün davetiyesi istemiyorsanız videolu düğün davetiyesi tam da size göre. Görüntülü video davetiyesi klişe kalıpları yok sayıyor ve yıllarca kağıt üzerinde yer alan davetiyeyi elektronik ortama taşıyor.

Görüntülü video davetiyesi ile birlikte sevdiklerinizi bu özel gününüze davet ederken gelin ve damat olarak ya da isterseniz ailelerinizi de yanınıza alarak bir video çekiyorsunuz. Video da düğünün detaylarından bahsedip konuklarınıza kendi cümleleriniz ve kendi sesiniz ile hitap edip onları düğününüz davet ediyorsunuz.

Animasyonlu düğün davetiyeleri de görüntülü düğün davetiyeleri arasında sıkça tercih edilen bir çeşit. Kendinizi sevdiğiniz, istediğiniz bir animasyon karakterinin yerine koyabilirsiniz ya da sadece animasyon kahramanlarına da yer verebilirsiniz. İnternet fenomeni videolara da yer verebilirsiniz.  Kısacası hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak eğlenceli bir şekilde düğününüze çağrı da bulunabilirsiniz.

Görüntülü video davetiyesi davetlilere nasıl ulaşır?

İnternet ceplerimize girdiğinden beri bu tür işler oldukça hızlı gerçekleşmektedir. Videonuzu davetlilere QR kodlama sistemi ile ulaştırabilirsiniz. Davetliler telefonlarındaki QR kod okuma uygulamaları sayesinde videonuza erişebilir.  Başka bir seçenek olarak mail, mesaj ya da sosyal medyayı kullanarak görüntülü video davetiyelerinizi konuklara ulaştırabilirsiniz.

Sizin davetiyenizi klişelerden sıkılmış düğün davetiyesini düğün geçtikten sonra çöpe atan konuklarınız saklayacaktır.

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat