Düğün & Evlilik

Yeni Nesil Davetiyeler

Siz de hem fazla masraf olmadan –normal davetiyelere göre çok daha uygun-  hem de size özel davetiyenizi davet edeceğiniz sevdiklerinize gerek mail gerek mesaj yoluyla ulaştırıp bu güzel günün haberini onlara verebilirsiniz!

Yazın gelmesiyle birlikte düğün mevsimi de açılmış oldu. Kıştan beri durmak bitmeyen hazırlıkların son adımlarını yapan gelin ve damatların o güzel günlerinden kalacak en tatlı anılarından biri de hayatlarını birleştirecekleri günü sevdiklerine duyurma yolları : Davetiyeler!

VİDEOLU DAVETIYE

Video davetiye

Ama tabii öyle eski usul üzeri kelebekli, kalpli, davetlilere şakalar yapan davetiyeler biraz eskidi. Teknoloji gelişti ve her şey anında paylaşılan görüntüler, videolarla doldu. Haliyle her şey bu kadar canlıyken davetiyeler de sizin ve sevdiğinizin görüntülerini içeren videolara dönüşüyor! Kağıt, mürekkep, isim yazma, matbaa masrafını bir kenara bırakıp davetlilerin yüzlerinde tatlı bir gülümseme bırakacak videolu düğün davetiyeleri artık moda.

Peki nasıl işliyor?

Siz siparişinizi verdikten sonra istenilen konsept ve verilen bilgilerle birlikte ekip 25-220 saniye arasındaki videonuzu 24 saat içerisinde hazırlayıp mail adresinize atıyor. Siz de hem fazla masraf olmadan –normal davetiyelere göre çok daha uygun-  hem de size özel davetiyenizi davet edeceğiniz sevdiklerinize gerek mail gerek mesaj yoluyla ulaştırıp bu güzel günün haberini onlara verebiliyorsunuz.

QR DAVETIYESI

Yeni nesil qr kodlu davetiyeler

Video davetiyesine ek olarak yine teknolojinin nimetlerinden yararlanarak davetlilere QR kod ulaştırarak davetiyenizi yaptırmanız mümkün. Bu davetiyeler ise tüm davetiye türlerinin en pratik yolu olarak geçiyor. Çünkü videonuzu, sesli davetiyenizi ya da düğünün yer aldığı konumu size gösterecek olan davetiyeleri QR koduyla yaptırabiliyorsunuz. Bu hizmetten düğünden önce görüşme fırsatınız olmayan insanlar için yararlanmanız çok kullanışlı olabilir. Konum gösterme özellikli QR davetiye hem kullanışlı hem de zekice oluşuyla şimdilik dikkatleri üzerine çekiyor.

Peki neden bunu tercih etmeli?

  • Tükenen doğal kaynakları önemseyen çevreci gelin/damatlarımız için ilk seçenek hiçbir şeye zarar vermeden büyük bir gücü elinde tutan teknoloji olacaktır.
  • Matbaa, teknolojik davetiyelere göre hem oldukça masraflı hem de oldukça zahmetli. Matbaa ile görüşme, davetiyelerin peşinde koşturma derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz bu şekilde. Sipariş 24 saatte teslim oluyor.
  • Videolu, sesli ve konum özellikli QR davetiyelerle çok daha özel ve kullanışlı davetiyeleriniz olabilecek. Kimse esnafa ‘Burada bir …. Düğün Salonu varmış. Ne tarafta o abi?’ diye sormayacak.
  • Yer kaplamayacak. Vitrinin üzerinde toz içinde duran bir kağıttan ziyade insanların bilgisayarında ya da telefonunda sakladıkları, gördüklerinde gülümsedikleri bir anı olacaksınız.
Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat