Düğün & Evlilik

Yeni Nesil Davetiye Modası

QR Davetiyeler ile sizde sevdiklerinize unutulmaz bir davetiye verebilirsiniz.

Davetiye özel ve değerli günlerimiz için sevdiklerimiz bir arada görebilmek için tasarlanan kısa mektuplardır. Zaman ilerledikçe teknoloji ilerlemektedir. İhtiyaç ve istekler bu doğrultuda değişmektedir. İnsanların ihtiyaçlarına göre de yeni ürünler tasarlanmaktadır. Bu yeni tasarlanan ürünler insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde cevaplamak için oluşturulmakta ve oluşturulan ürünler arasında davetiyeler de yer almaya başladı.

2017 davetiye modası:  QR düğün davetiyesi!

Yeni nesil qr kodlu davetiyeler

2017’nin davetiye modası QR davetiyeleri. Peki, nedir bu QR?

QR iki boyutlu barkod sistemidir. QR kodlu ürünler mobil cihazlardan kameralar yardımıyla okunabilmektedir.

QR düğün davetiyeleri, mobil cihazınıza QR kodu okuyabilen bir program yükledikten sonra QR kodunu okutarak davetiyede verilen görüntülü mesaja ulaşabilirsiniz.

QR düğün davetiyelerine seçtiğiniz bir davetiye ye QR kodu yerleştirilir. Bu QR kodu mobil cihazınızdan okutulduğunda video davetiye devreye giriyor. İsterseniz videoda başrol siz olup doğrudan sevdiklerinizi düğününüze veya nişanınıza davet edebilirsiniz. İsterseniz de karikatürize edilmiş halinizle bir video tasarlanabilir.

QR kodlu elektronik davetiye sayesinde davetiyenize ses,  görüntü ve konum ekleyebilirsiniz.

Teknoloji ile hayaller gerçek olabilmekte!

Videolu, görüntülü düğün davetiyeleri sayesinde herkesten farklı bir davetiyeye sahip olabilirsiniz. Biz farklı olmayı seven çiftleriz, teknolojiyi takip eder ve uygularız diyorsanız beğenerek seçtiğiniz bir düğün davetiyesine QR kodu yerleştirerek teknolojik bir düğün davetiyesi tasarlayarak 2017 ‘nin düğün davetiyesi modasına katılabilirsiniz.

3’ü bir arada!

Davetiye modelleri

Hem klasik düğün davetiyesi, hem video düğün davetiyesi hem de QR kodlu düğün davetiyesi sayesinde üç farklı özelliği bir davetiyede toplayabilirsiniz. Bu özelliklerin bir arada toplanması çiftlerin bu davetiyeleri çok tercih etmelerine neden olmaktadır.

Farklı olmayı seven teknolojiyi kullanarak fark yarattığına inanan, gelişen zamanın, değişen teknolojinin ürününü sonsuzluğa giden yolda kullanmak isteyen çiftler için en ideal düğün davetiyesi QR kodlu düğün davetiyeleridir.

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat