Düğün & Evlilik

Yeni Düğün Modası: Görüntülü Davetiyeler

Yeni moda davetiye modelleri arasında yer alan görüntülü davetiyeler, sevdiklerinizi düğününüze davet etmenin ölümsüz ve eğlenceli bir yoludur.

Hızlı bir şekilde adım attığımız teknoloji dünyasının uzanamadığı sektör kalmadı. İyi de yaptı sonuç olarak. Her gün bir yenisine daha dokunan dijital ortam yeni evlenecek çiftlerin de ilgisini çekmeyi başardı. Her geçen zaman değişen davetiye modelleri 2017 yılında da farklı tarzlar ile karşınıza çıkmaya başladı.

Görüntülü Davetiye Nedir?

Wedding Evlilik

Düğüne davet olarak nitelendirilen davetiyeler artık çiftlerin birer simgesi haline geldi. Her tarzda her modelde oluşturulan davetiyeler günümüzde görüntülü hale getirilerek hareketli videolar ile daha fazla zihinlere kazınma imkanı buldu.

Hem ulaştırma hızını en aza indirerek büyük bir yükten de kurtarmış oldu. Envai çeşit davetiye modeller ile zevkinize göre bir model seçebilirsiniz.

Görüntülü Davetiye Modelleri

Birçok çeşit model bulunmaktadır. Animasyonlu modeller, nostaljik modeller, modern modeller gibi birçok çeşit içerisinden karar verebilirsiniz. Her zevke hitap edebilmesi yönüyle istediğiniz modele ulaşabilirsiniz.

Peki Bu Davetiyeler Nasıl Oluşturuluyor?

Düğün Gelinlik Davetiye

Denildiği üzere dijital ortamda hareketli videolar ile birlikte oluşturulmuş oluyor. Bilgilerinizi mail yoluyla ulaştırıyorsunuz. Ardından bu bilgiler ışığında isteğinize göre görüntülü davetiye en kısa zamanda oluşturulup tekrar mail yoluyla size gönderiliyor. Sizler de konuk misafirlerinize ulaştırıyorsunuz.

Klasik el davetiyeleri ile çoğu zaman istenilen duyguyu karşı tarafa yükleyemiyorsunuz. Çoğu zaman tüm yazıları okunmuyor, detaylara dikkat edilmiyor. Özenerek hazırlatmıştınız belki de. Veyahut günlerinizi almıştı davetiyeler arasında karar vermek.

Tüm detayları kendi isteğinize göre düzenleyebileceğiniz, arka fon müziğini ekleyebileceğiniz size özel bir davetiye olsun istemez misiniz?

Görüntülü Düğün Davetiyesi Fiyatlar Açısından Ne Durumda?

Sanıldıkları kadar yüksek fiyat içeren bir davetiye değildir. Düğün davetiye fiyatları 150 Türk Lirasından başlayıp artarak devam etmektedir. Zaten davetiye bastırılması kişi sayısıyla orantılı olarak fiyat artışına sebep oluyor. Bunun yerine 1 tane görüntülü düğün davetiyesi yaptırıp çoğaltarak herkese sosyal medya aracılığıyla göndermek daha kolay bir durumda.

Artık çağ değişti ve insanlık olarak bu çağa ayak uydurmamız gerekmektedir. Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak, işlerimizi olduğundan daha kolay hale getiriyor. Hem güzel bir anı bırakmış oluyorsunuz hem de ömür boyu saklayabiliyorsunuz.

Görüntülü davetiyeleri düğünden hemen önce konuk misafirlerinize mail yoluyla atmak kadar kolay. Bu kolaylığı,  orijinalliği, güzelliği yaşamak istemez misiniz?

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat