Moda

Bu Sonbaharın Moda Renkleri

Yaz aylarının bitmesi ile dolapların yenilenme vakti de geliyor. Sonbaharın renkleri ile dolaplarınızı yenilemeye hazır mısınız?

Yaz ayının bitip sonbaharın o serin havası yurdu kaplaması ile birlikte dolaplarımızı da değiştirmenin zamanı gelmiş gibi görünüyor. Yeni kıyafetler için alışverişe çıkmadan önce bu sonbaharın moda renklerine bir göz atmaya ne dersiniz? İşte bu baharın sıcak renkleri şu şekilde sıralanmış:

Dinamik Kırmızı

Dinamik kırmızı genelde kendine güvenin temsili olarak bilinir ve mükemmel bir ruj ile göz alıcı bir kombin oluşturulabilir. Sadece rujda değil, kıyafetlerin arasında da kendisini belli edecek özelliğe sahiptir. New York Moda haftasında da birçok koleksiyonda bu rengin sıklıkla kullanıldığını görebilirsiniz. Sonbahar için aşırı canlı bir renk olsa da çok kullanılacak gibi duruyor.

Moda blog

Canlı Parlak Açık Pembe

Pembe, moda dünyasında en vazgeçilemeyen renklerden birisi olarak tanımlanabilir. Hem yumuşak hem de sert olabilen nadir renklerden olan pembe ve tonları muhtemelen bu döneminde moda renkleri arasında olacak. Bu yüzden dolaplardan eksik etmemek gerek.

Moda blog

 

Canlı Lacivert

Direkt mavi olarak düşünülmese de o tonlarda bir renk ama canlı lacivert olarak adlandırmak daha uygun olacaktır. Özellikle moda haftalarında oldukça sık rastlanan renklerden birisi. Parçalara eklendiğinde derinlik ve hava katıyor. Özel günlerde yapılan kombinlere de şıklık katacağı muhtemel. Sonbaharın serin havası için de sıcak ve canlandırıcı özellikler taşıdığından dolayı dolabınızda bulundurmanızda fayda var.

Moda blog

Altın Kireç

Yeşil ve sarının karışımı ile ortaya çıkan bir renk altın kireç. Renk karışımından oluşan renk kapsamına girdiğinden dolayı iki havaya aynı anda sahip olabilir ve bu da zengin görünümü sağlayacaktır. Özellikle bu yılın sonbaharında çok göz önünde olacak renklerden birisi gibi duruyor.

Moda blog

Açık Kahve

Sonbaharın en trend renklerinden birisi de açık kahve. Butterum olarak da adlandırılabilen bu renk aynı zamanda pembe tonlu açık kahve tarzını da yansıtıyor. Hem mevsim uygunluğu ile hem de kıyafetlerde kullanıldığında verdiği şık hava ile bu sezon da oldukça göz önünde.

Moda blog

Solmuş Yaprak Rengi

İşte sonbaharın vazgeçilmesi zor renklerinden birisi: Solmuş yaprak rengi. Özellikle dış giyimlerde sıklıkla bu renklerin kullanıldığına şahit olabilirsiniz. Hem canlı hem de şık görünüm vereceğinden dolayı elinizin altında bulunmasında fayda var.

Moda blog

 

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat