Doğum Günü HediyeleriHediye ÖnerileriKişiye Özel HediyelerSevgililer Günü Hediyeleri

Sevgiliye Doğum Gününde Alınabilecek 10 Unutulmaz Hediye

Sevgilinizin doğum gününde birbirinden güzel hediyeleri alabilirsiniz! İşte ne özel hediye fikirleri!

Doğum günleri insanların en çok bekledikleri gün olarak adlandırılabilir. Çünkü bir gün de olsa bütün ilgi doğum günü çocuğunun üzerinde olur ve her istediğini yapabilir. Doğum günlerinde en çok zorlananlar ise karşı taraflardır. Hediye almak için düşünme süreci çok önceden başlar ve unutulmaz bir hediye bulabilmek için çalışmalar yapılır. Bu süreçlerden birisi de sevgiliye doğum günüde alınacak hediyeyi düşünmektir.

Sevgiliye doğum gününde alınacak hediyeler en özel olanlarıdır denilebilir. Çünkü her parçası ayrı anlam taşıyabilir ve bu da unutulmazlık derecesini biraz daha artıracaktır.

Sevgiliye doğum gününde alınabilecek 10 unutulmaz hediyeyi şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. En İyi Sevgili Oscarı

Oscar ödül hediyesi

Oscar ödüllerini bilmeyen yoktur. İşte sevgiliye doğum gününde hediye edilebilecek en güzel hediyelerden birisi Oscar olabilir. Üzerinde “Yılın En İyi Sevgilisine” cümlesini ya da istediğiniz bir cümleyi yazdırabilirsiniz. Ayrıca heykelin ellerine de kalp iliştirildiği için daha da anlamlı olacaktır.

  1. İsimli Kolye

İsimli kolye hediye

Kolyeler ilişkilerde belki de en çok alınan hediyelerdendir fakat doğum günlerinde anlamları daha güzel olur. Sevgilinizin adını yazdırdığınız bir kolyeyi doğum gününde hediye edebilirsiniz.

  1. Kalp Kutulu Doğum Günü Takvimi

Sevgiliye alınacak hediye

Kadınlar özel anlamlı mesajlardan oldukça hoşlanırlar. Bu yüzden aslında erkeklerin işleri daha kolaydır. Kâğıda bir cümle yazılsa bile bu kadını etkileyebilir. Kalp kutu içerisinde de doğum günü takvimi ile hediye edebilirsiniz.

  1. İyi Ki Doğdun Şekerleri

Sevgiliye doğum günü hediyesi

Sevgiliye hediye edilebilecek diğer bir hediye de iyi ki doğdun şekerleridir. Üzerlerinde özel mesajların bulunduğu bu hediyeyi güzel bir kutuda hediye edebilirsiniz.

  1. Çikolata Kutusu

Sevgililer günü hediyesi

Kulağa basit gelse de bol mesajlarla dolu çikolata kutusunu herkes çok sever.

  1. Mesajlı ve Fotoğraflı Plaket

Sevgiliye hediye

Eğer sevgilinizin en güzel hediyeyi hak ettiğini düşünüyorsanız işte alacağınız hediye bu! Sevgilinizi bu plaketle ödüllendirebilir ve çifte mutluluk yaşatabilirsiniz.

  1. Kadife Kutulu Cüzdan ve Kemer Seti

Kişiye özel hediye

Erkekler şıklığa önem verir ve bunları cüzdanlarında ya da kemerlerinde de gösterirler. Siz de özel tasarım kemer ve cüzdan setini hediye edebilirsiniz.

  1. Aşk Kupası

Kişiye özel hediyeler

Son zamanlarda fotoğraf ve mesaj baskılı kupalar oldukça revaçta! Siz de sevgilinizle bir fotoğrafınızı kupaya bastırabilir ve özel tasarım kupanızı hediye edebilirsiniz.

  1. Ahşap Kutuda Konuşan Yapboz

Sevgiliye özel hediye

Kutunun içerisinde sürpriz bir yapboz ve çeşitli çikolatalar bulunuyor. Kimsenin hayır diyemeyeceği nadir hediyelerden birisi olabilir.

  1. Özel Tasarım Saat

Sevgiliye özel sevgililer günü

En özel hediyelerden birisi de kişiye özel olarak tasarlanmış olan duvar saatleri olabilir. İstediğiniz fotoğrafı saate bastırabilir ve istediğiniz cümleyi yazdırabilirsiniz.

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat