En İyi FikirlerSevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Gününde Gidilmemesi Gereken 10 Yer

Sevgililer gününde sevgilinizi nereye götürmemeniz gerektiğini bilmiyor musunuz? Sizler için bu yazımızda gidilmemesi gereken yerleri listeledik...

Sevgililer günü tüm dünyada büyük bir coşku ile kutlanılmaktadır. Sevgililer günü yaklaştığında her taraf bir anda kırmızı güllerle kaplanır ve satıcılar bu gün için özel hazırladıkları kampanyaları satışa sunarlar. Fakat herkesin bugünü kutlama gibi bir zorunluluğu yoktur. Sevgilisi olmayan kesim ise bu tarz etkinliklerin yapıldığı yerlerden uzak dururlar ve o ortamlara gitmezler.

Peki sevgililer gününde gidilmemesi gereken 10 yer neresidir? Hiç düşündünüz mü bu sorunun cevabını? Her restoran, alış-veriş merkezi, mağazalar ve daha birçok halka açık alan bugünde dolup taşarken nereler sevgililer gününde yalnızların gidebileceği yerlerdir?

Hadi gelin sevgililer gününde gidilmemesi gereken yeri inceleyelim:

  1. Alış-Veriş Merkezleri

Sevgililer Günü

Sevgililer gününde mümkün mertebe uzak durulması gereken yerlerin en başında AVM’ler gelir. Bu tarz alış-veriş yerleri özel günde dolup taşacağı için hem romantik bir ortam için hem de yalnızlar için uygun değildir. Eğer bir program yapacaksanız bu tarz yerlere uzak bir yerde yapın.

  1. Ocakbaşı

Sevgililer gününde nereye gidilir

Sevgililer günü romantik bir ortamda geçirilmelidir. Masalara serpiştirilmiş gül yaprakları ve hafif loş ışığın ocakbaşında nasıl duracağını hiç düşündünüz mü? Tam bir felaket! Bu özel günde kesinlikle ocakbaşlarından uzak durmalısınız.

  1. Aile Büyüklerinin Evi

Sevgililer günü hediyesi

Sevgililer gününde uzak durulması gereken mekânlardan bir diğeri de aile büyüklerinin evidir. Tabii ki eğer gidip babaannenizin de sevgililer gününü kutlamak istemiyorsanız o başka!

  1. Topuk Yaylası

Sevgiliye hediye

Bir yayla sevgililer günü kutlaması için ne kadar uygun olabilir ki? Elbette sıfır! Topuk yaylasından uzak durabildiğiniz kadar uzak durun, yoksa sevgilinizi sisin ortasında kaybedebilirsiniz.

  1. Sosyal Tesisler

Gidilecek yerler

Sevgililer gününü sessiz sakin ortamda baş başa kutlamak varken cümbür cemaat sosyal tesislerde kutlamak ne kadar mantıklı?

  1. Derya Börek

Sevgililer günü hediyesi

Her mahallede elbette bu isimde bir börek salonu vardır. Herhangi bir gün oraya kahvaltı yapmaya gidebilirsiniz fakat sevgililer gününde önünden bile geçmeyin.

  1. Gizli Bahçe

Gezilip görülecek yerler

Evet, bu isimde bir kafe de yaklaşık her mahallede bulunuyor güzel ülkemizde. Her ne kadar ilk baktığınız yerde görseniz de gizli bahçe konseptli bir yerde sevgililer günü geçirilmez.

  1. Sinema

Sevgiliyle nereye gidilir

Sevgililer gününü neden sinemada harcayasınız ki? Çıkın dışarı, temiz hava alın, sinemaya her zaman gidebilirsiniz zaten.

  1. İKEA

Sevgililer için mekanlar

Sakın sevgililer gününde buraya uğramayın. Normal zamanda çıkış yolunu bulmak iğneni deliğini bulmaktan daha zorken sevgililer gününde evlerine eşya bakmaya gelen çiftlerin arasında akşama kadar çıkışı bulamayabilirsiniz.

  1. Gece Kulübü

Sevgililer günü hediyesi

Sevgililer gününde gidilmemesi gereken yerlerden bir diğeri de gece kulübü. Yüksek ses, her tarafta delice dans eden insanlar… Ne kadar romantik olabilir ki?

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat