Düğün & EvlilikEn İyi Fikirler

Romantik Bir Evlilik Teklifinin İpuçları

Siz de romantik evlilik teklifi ipuçlarından yola çıkarak kendi evlilik teklifinizi oluşturabilirsiniz. Unutmayın, romantik evlilik teklifinde önemli olan içerisinde size ait bir şeyler olmasıdır!

Her gelin adayı romantik bir evlilik telifinin hayalini kurar. Damat adayları da edecekleri romantik evlilik teklifinin unutulmaz ve farklı olmasını isterler. Eğer siz de sevdiğiniz kadına ömür boyu birlikte olmayı teklif ederken ne yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız, sizler için hazırladığımız romantik bir evlilik teklifinin ipuçlarını inceleyebilirsiniz.

Kanatlanın!

Sevgilinizin evi cama çağırmak için uygun yükseklikte yer alıyorsa, uçan balona bağlı yüzük kutusunu evin penceresine kadar ulaştırabilirsiniz. Bu esnada da aşağıdan onun için romantik bir evlilik teklifi gerçekleştirebilirsiniz.

Onu Şaşırtın!

Sevgilinizin portresini bir sanatçıya çizdirebilirsiniz. Bu portreye yüzük kutusu uzatan bir el de eklenirse sevgiliniz şaşkınlıkla yüzünüze bakacaktır. Tam da bu sırada yüzüğünüzün cebinizde olduğundan emin olmalısınız.

Hazırlıksız Teklif Edin!

Tabu ve benzeri kartlar ile soru sorulan kutu oyunu oynayın. Oyunun sonuna doğru kartı elinize alın. Sanki kartın üzerinde yazan soruyu okuyormuşçasına sakin olarak ”Benimle evlenir misin?” diye soruyu yöneltin. O an sevgilinizin yaşayacağı şaşkınlığı kayıt etmek istiyorsanız da önceden kamerayı hazırlayıp, saklayabilirsiniz.

Ziyafet Sofrası Kurun!

Sevgiliniz için en çok sevdiği yemeklerden harika bir akşam yemeği sofrası hazırlayın. Burada biraz çaba sarf ederek yemekleri sizin yapmanız onun için çok daha değerli olacaktır. Romantik yemek sonunda birden kapı ziliniz çalsın. Sevgiliniz kapıyı açtığında ise en sevdiği parçaları çalmakta olan trio müzik grubu ile karşılaşsın. Bu durumda sevgilinizin yaşayacağı şaşkınlık size diz çöküp yüzüğü hazırlamak için yeterli zamanı tanıyacaktır.

evlenme teklifi

Oyun Oynayarak Teklif Edin!

Kalpli post-itlerden alın. Bu post-itlerin her bir sayfasına sevgilinizi sevdiğinizi anlatan birer cümle yazın. Cümleleri yazdığınız post-itleri de sevgilinizin varmasını istediğiniz yere doğru giden yola yerleştirin. Son kağıdı da oda kapısına yapıştırın. Son kağıt üzerinde ”Tüm bu sebepler ve daha pek çoğu için…” cümlesi yazılı olsun. Kapıyı açtığında kapının arkasında da elinde yüzük ile bekleyen sizi gördüğünde gözleri mutluluktan dolayı çoktan yaşarmış olacaktır.

Siz de romantik evlilik teklifi ipuçlarından yola çıkarak kendi evlilik teklifinizi oluşturabilirsiniz. Unutmayın, romantik evlilik teklifinde önemli olan içerisinde size ait bir şeyler olmasıdır. Örneğin bir not, bir söz, bir şarkı ya da bir obje… Yalnızca ikinizin bildiği ve ikinizin paylaştığı her ne varsa bu an için eşlik etmesine özen göstermelisiniz.

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

1 thought on “Romantik Bir Evlilik Teklifinin İpuçları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat