Düğün & EvlilikEn İyi Fikirler

Nedimeler İçin Hediye Fikirleri

Nedimeler için hediye fikirleri araştırılıp en uygunu onları mutlu etmek için verilmelidir.

Nedimler, evlilik düşüncesini gerçeğe çeviren çiftin, gelinin düğün öncesinde, düğün sırasında ve düğün sonrasında dahi gelinin yaşayacağı stresi, akraba ve davetliler ile ilgilenmeyi, son dakika çıkan sorunların peşinden koşmayı, her an gelinin yanında olup onu rahatlatmaya çalışan ona destek olan kişidir. Gelin ve damat düğün öncesinde ne kadar kendi işlerini halletmek için koşuştururlar.

Nedimelerin görevleri

Nedimeler İçin Hediye Fikirleri

Nedimeler de gelinin işleri için bir o kadar koşturur çünkü gelinin yanında destekçi olan kişidir. Tabi ki nedime tek değil bir kaç nedime de olabilmektedir. Gelinin gelinlik provası, düğün şekeri, çiçeği gibi durumlarda fikirlerini sunan düğün günü hep yardımcı olup yanında olan bu kişiler için gelinin de bir şeyler yapması gerekecektir. Bu sebeple nedimeler için hediye fikirleri araştırılıp en uygunu onları mutlu etmek için verilmelidir.

Nasıl hediyeler verilebilir ?Nedimeler İçin Hediye Fikirleri

Minik hediye bile olsa bunu düşünüp, size hep destek olan kişi ya da kişilere verilmelidir. Hatta düşünmek ve almakla yetinmeyip el emeğinizle bir şeyler yaptığınız da daha memnun ve mutlu olacaktır ve teşekkürünüzü güzel bir şekilde tamamlamış olacaksınızdır. Bu sebeple;

  • Parfüm, ruj, parlatıcı, manikür seti gibi ürünlerin hepsinin olduğu ve renk tonlarının güzel hazırlandığı bir paket olabilir.
  • Kendi el emeğiniz olsun diye dost bilekliği yapabilirsiniz ya da eşarp alıp onu baş örtüsü ya da fular gibi kullanabileceği şekilde el emeğinizle süsleyerek hoş bir hale getirebilirsiniz.Nedimeler İçin Hediye Fikirleri
  • Eğer seviyor ve istediği bir kolye ucu var ise gümüş, hoş bir kolye de nedime hediyesi olması için idealdir.
  • Gelin çiçeği gibi hoş duracak nedime bileklikleri kıyafetine göre de ayarlanarak sade, şık bir yapıda kıyafete uyumlu şekilde verilebilir.
  • Klasik olsa da hala kullanılan payetli bir şekilde bekarlığa veda duvağı, nedimenin saçına göre en uygun şekilde sunularak yaratıcı hoş bir görüntü nedime için sağlanabilir.Nedimeler İçin Hediye Fikirleri
  • Sadece hoş olması dışında eğlenceli olacak hediyeler de verilebilir. Bunlar arasında da nedime broşu, nedime tişörtü, belki sizin fotoğraflarınız olan belki de hoş bir yazı olan nedime kupaları da uygun hediyeler arasındadır.
Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat