Dizi&Film

Kalp Atışı Dizisi Başladı mı?

Eylül Erdem'in hayatı hepimizi derinden etkiledi.Dizi ilk bölümünün yayınlanmasıyla birlikte bir hayli konuşulacak gibi görünüyor!

Kalp Atışı dizisi, yazın gelişiyle birlikte yeni başlayan dizilerden bir tanesidir. Gerek kadrosu gerekse ele alınan konuyla seyircileri ekrana çekmeyi başaran dizi, özlediğimiz “Doktorlar” dizisini aratmıyor diyebiliriz. Diziyi henüz hiç izlememiş olan okurlarımız için gelin en baştan başlayalım!

Kalp Atışı Dizisinin Konusu Nedir?

Kalp Atışı dizisinin konusu itibariyle fazlasıyla entrikalı. Ege’nin küçük bir kasabasında başlayan hikayede Eylül, oldukça sıkıntılı dönemlerden geçer. Hayatının hiçbir şekilde yoluna girmeyeceğini düşündüğü anda ise öğretmeni Ali Asaf ile tanışır. Eylül’ün en büyük hayali doktor olmaktır. Ali Asaf ise doktorluk mesleğini bir süreliğine bırakarak öğretmenlik yapma kararı almıştır. Yaşanan bazı olayların ardından ikisinin yolları ayrılır. Yıllar sonra Eylül başarılı bir cerrah olmuştur. Fakat ikisinin de tekrar karşılaşacaklarından haberleri yoktur. Karşılaştıklarında ise her şey değişir! Bir hastanenin çatısında, birbirlerine şaşkınlıkla bakarken bulurlar kendilerini… Eylül’ün azim dolu yaşamı ile hayata direnmesini konu alan hikayede, sizlerde kendinizden bir parça bulabilirsiniz!

Kalp Atışı Dizisinden, Eylül ve Ali

Kalp Atışı dizisinin kadrosu oldukça başarılı isimleri bir araya getirmiş durumda. Öykü Karayel (Eylül Erdem) dizinin baş karakteri olarak karşımıza çıkıyor. Hayat mücadelesi verirken tanıdığımız, kimi zaman zorlu mücadelelerinde yerine kendimizi koyduğumuz kahramanımız. Gökhan Alkan (Ali Asaf Denizoğlu) ise Eylül’den yıllar geçse de vazgeçmemiş, başarılı bir cerrah olacağına inancını yitirmemiş baş öğretmen. Verdiği hayat derslerinden bir şeyler öğrenirken, espirili yaklaşımları karşısında sık sık gülümsediğimiz kahraman. Gelecek bölümlerde Ali’nin Eylül’e kavuşmak için nasıl bir yol haritası çizdiğini hep birlikte göreceğiz…

Dizinin kadrosunda yer alan oyuncular ise televizyonda görmeye alışkın olduğumuz, oldukça severek izlediğimiz isimler. Kara Sevda dizisindeki Tufan rolünde, ölüm sahnesiyle izleyicilerini etkileyen Burak Ceylan. Yine bu dizide rol almış olan Metin Coşkun. Ege Kökenli, Fatih Dönmez gibi daha birçok kişiyi buluşturan yapım!

Kalp Atışı Dizisinde Çalan Şarkıyı Kim Söylüyor?

Uçuşup Giden Zaman” adlı şarkıyı söyleyen Soner Avcu, daha ilk bölümünde akıllarda kalan sesiyle herkesin dikkatini çekti. Her cuma günü Show Tv’de yayınlanan diziyi takip etmeye devam edeceğiz. Gelecek bölümleri heyecanla beklerken, dizide çalan şarkı ile yazımızı sonlandıralım.

“Uçuşup giden zamana inat,
Vuruyor kalbim duyuyor musun?
Bana aşkı gözlerinle anlatırken,
Sen neden susuyorsun?”

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat