En İyi FikirlerModa

Hem Tatil, Hem Günlük, Hem Şık Nasıl Olunabilir?

Yazımızda vereceğimiz stil önerileriyle; hem tatil, hem günlük, hem şık olmanın püf noktalarını sizlerde yakalayabilirsiniz!

Rahatlık her şeyden önce gelir!

Yazın yaklaşmasıyla birlikte gardırobunuzda bir şey olmadığını mı düşünüyorsunuz? Uygun kıyafet kombini yapamıyor musunuz? Gün boyu üzerinizde olan kıyafetlerin ağırlığından bunaldınız mı? Gün içerisinde hem günlük bir giyim tarzını yakalarken, hem de şık görünmek ve tatil havasında olmak mı istiyorsunuz? Yazımızda vereceğimiz stil önerileriyle; hem tatil, hem günlük, hem şık olmanın püf noktalarını sizlerde yakalayabilirsiniz!

Gardırobunuz sizi yansıtır

Söz konusu kıyafet, kişinin birer yansımasıdır. İnsanlar, sizin hakkınızdaki ilk izlenimlerini giyiminiz üzerinden oluşturur. Bu yüzden kimliğinizin aynası görevini üstlenmiş kıyafetleriniz, aynı zamanda stilinizi yansıtmaktadır.  Gardırobunuzu yenilemek istiyorsanız, ilk tavsiyemiz kendinizi tanımaya çalışmanızdır. Fiziksel özelliklerinizden başlayarak, ten renginize kadar inceleyiniz. Size hangi tonların daha uygun olduğuna, hangi boydaki pantolonların vücut kalıbınıza uygun yapıldığına veya ne tür bluzları tercih etmeniz gerektiğine karar veriniz. Aklınızda belirlemiş olduğunuz, sizin zevklerinizi yansıtan stile karar vermenizin ardından artık hayalinizdeki kıyafeti almaya hazırsınız! Gardırobunuzu yeniden yaratırken, hayalinizdeki kıyafete karar vermiştik. Sıra detaylarda! Havaların ısınması, kıyafet seçimi sırasında da önemli kararlar vermemize neden olmaktır. O zaman diğer detayları inceleyelim.

Gardırobunuzun olmazsa olmazı tulumlar!

Aller detaylı rahat kesim tulumlar, dökümlü kumaşıyla yaza uygun bir tercih olacaktır. Günlük şıklığı yakalarken bir yandan rahat olmayı beraberinde getiren tulum, beyaz rengiyle gittiğiniz mekanlarda hafif bir meltem esintisi yaratacaktır. Fütiristik çizgiler ise şıklığınızı tamamlayan diğer bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat elbette tulum seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta, kumaştır! Keten, pamuk gibi doğal maddelerin tercih edilmesiyle tasarlanan kumaşlar yazın bunaltıcı havalarında ferahlamanıza olanak veren diğer bir ayrıntıdır.

Etek şortlar vazgeçilmeziniz olacaktır!

Etek şortlar ile nereye gideceğinizin, hangi saatte gideceğinizin bir önemi yok! Hem günlük hem şıklığı yakalamanızı sağlayan bağcık detaylı etek görünümlü şort;  gün içerisindeki konforunuzu sağlamayı asla ihmal etmiyor.  Soft renklerin ise tam bu yazın rengi olduğu, gözümüzden kaçmayan detaylar arasındadır. Etek görünümlü şortta olduğu gibi rahat ve esnek kumaşları tercih etmeniz ise stilinize diğer yandan tatil görünüşünü katacaktır.

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat