Hediye Önerileri

Farklı Hediye Fikirleri

Sevdiklerinize hediye almak konusunda kararsız mı kaldınız? Sizler için farklı hediye fikirlerini listeledik.

Hediyeleşmek özel ve önemli günlerin dışında; şık sürprizler yapmak adına, hem hediye veren hemde alan kişiyi mutlu eden bir olgudur. Tekdüzelikten çıkıp sıra dışı hediyeler almak veya göndermek bu mutluluğu daha da artıracağından; bu yazımızda sizler için En güzel hediye fikirleri konusuna değinmek istedik. Bir sürprizim var demeden önce, hediyeyi almak istediğiniz kişinin cinsiyetine ve özel zevklerine göre bunların içerisinden bir ya da birkaç tanesini seçebilirsiniz. Eğer boş vaktiniz varsa bunları kendiniz de yapabileceğiniz gibi bir el yapımı hediyeler yapan atölyeden yardım alabilirsiniz. Peki hem şık hem sıra dışı hem de uygun hediye için nasıl bir yol izlemelisiniz?

Bir sürprizim var hediye anı ağacı

Bir anı ağacı tasarlayabilirsiniz. İlginç hediye fikirleri  arasında yer alan bu ağaç; verdiği mesaj niteliği ile de göz doldurmaktadır. Anı ağacınızı ahşap malzemeler ve fotoğraflarınızı kullanarak hazırlatabilirsiniz. Hem ev de hemde iş yerinizde kullanabilir; sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.

Bir sürprizim var hediye anı avizesi

Yine el yapımı olan bir örümcek anı avizesi tasarlayabilirsiniz. Metal malzemeler kullanılarak ve özel boyutlara getirilmiş fotoğraf ve objelerden yararlanarak yapabileceğiniz bu avizelerden; ister kendiniz yapıp isterseniz bir tane yaptırıp hediye edebilirsiniz.

Bir sürprizim var hediye özel kapaklı defter

El yapımı özel kapaklı defterler başka bir alternatif olabilir. Kapakları kişisel fotoğraflar yada geleneksel sanatlardan minyatür yada ebru kaplı farklı defter çeşitlerini, hediye edeceğiniz kişinin zevklerine göre tercih edebilirsiniz. Özellikle defter kullanma alışkanlığı olan bir yakınıza hediye edebileceğiniz güzel bir seçenek olacaktır.

Bir sürprizim var hediye patchwork kırlent yapımı

El yapımı hediyeler seçeneklerinin içerisinde, son dönemlerde gözde olan patch work (kırkyama) kırlentler yer almakta. El beceriniz yüksekse sizde yapabilirsiniz. Hediye ettiğiniz kişinin salonunda çok dekoratif durabilecek bu kırlentler, yıllar geçse bile eskimeyen hediyeler arasındadır.

Bir sürprizim var hediye

Bunların dışında çok keyifli mekanlarda bir akşam yemeği organize edebilir, sevdiklerinize birlikte kullanabileceğiniz bir yemek hediyesi ikram edebilirsiniz. (Ek olarak belirtmeliyiz, bu tür rezervasyonlarda bazı mekanlar özel indirim de yapmaktadırlar.)

Bir sürprizim var hediye kişiye özel

Farklı ve ilginç hediyeler seçmek isterseniz; hediye almak istediğiniz kişilerin mesleki farklılıklarına göre hazırlanmış el yapımı kupalar ve anahtarlıklar hatta mutfak önlükleri de bulunmakta böyle bir hediyede seçebilirsiniz. Kişiye özel hediyeler ile bir sürprizim var diyerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat