Düğün & Evlilik

En Popüler Düğün Konsepti Renkleri

Düğün konsepti oldukça önemlidir. Alışılagelmiş düğün dekorasyonlarının dışına, farklı renk tercihlerinde bulunarak çıkabilirsiniz!

Düğün çok önemli bir organizasyon olup her yönüyle mükemmel olması istenmektedir. Davetiyelerden pastaya, müziklerden dansa, tasarımdan renklere kadar her bir detay çok dikkatli düşünülüp hazırlık yapılmaktadır. Evlenecek çift diğer düğünlere de bakarak en popüler düğün renkleri de karşılaştırıp en şık, eğlenceli ya da romantik renkler beraber kullanılacaktır.

Renklerin birbiri ile dansıdüğün ve dekorasyon fikirleri

Düğündeki her detay dikkatle belirlenirken, belki de en önemlisi renklerdir. Çünkü renkler yapılan tasarımı daha çok ortaya çıkarmaktadır. Renk uyumu belki de davetiyelerde kullanılıp ilgi çekici olması sağlanabilmektedir. Renkler gelinliklerde de artık kullanılmaya başlamıştır. Sadece beyaz değil kırık beyaz, ten rengi hatta parlak renkler dahi kullanıldığı görülmektedir.

Lacivert ve gümüşün uyumuDüğün Konsepti Rengi

Şık iki renk düşünüyorsanız bu iki renk isteklerinizi karşılayacak düzeydedir. Mat ve parlak rengin uyumu davetiyelerinizde, yemek sunumlarında belki de peçetelik ve peçetelerde kullanılabilmektedir.

İlk baharın canlılığı sarı ile sağlanırDüğün Evlilik

Genelde kır düğünlerinde tercih edilen sarı rengi, pasta süslemelerinde, sarı çiçekler ve papatyalarla düğün alanının tasarımında, ikramlarda sarı renginin göze çarpışı da cıvıl cıvıl bir düğün ortamı sunmaktadır.

Fuşya ve kızılın cazibesiDüğün Konsept Renk

Hem ilkbahar hem de sonbahar dönemlerinde yapılan düğün organizasyonlarında bu iki renk tonunun uyumu pasta tasarımında çiçek kullanılarak renklerin göze çarpması sağlanır. Gelin çiçeğinde de hoş duran renkler, masa süslemesinde de bu renk çiçeklerle ortamı hoş gösterecektir.

Kırık beyaz etkisi her yerdeDüğün Dekor Renk Davetiye

Bembeyaz bir gelinliği her kadın hayal etmektedir. Ancak artık bu durum değişmiştir ve kırım beyaz rengi de gelinliklerde hoş durmakta ve kullanımı beyazdan sonra en fazla olan renktir. Gelinlikte kullanılmak istenmese bile gelinçiçeğinde de hoş durup ojenizin de bu renk olması çiçeğiniz ile uyumlu olabilir. Hatta ayakkabılarınız da ve küpelerinizde de dikkat çekici bir detay olarak kullanılabilir.

Krem ve beyaz yan yanaDüğün Evlilik Konsept

Gelinlikle bir diğer en uyumlu renkte krem rengidir. Ten rengine yakın olan bu renk gelinlerin aksesuarından ayakkabısına, çiçeğinden davetiyesine kadar her yerde kullanılabilir. Masa örtüsünde de krem farklı bir renkle tasarımı da sağlanabilir.

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat