Düğün & Evlilik

En Popüler Düğün Davetiyesi Sözleri

Bu yazımızın ışığında sizlerde hayalinizdeki düğün davetiyesi için popüler düğün davetiyesi sözleri ile; bu özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

Düğünlerde vazgeçilmezi ne zamandan beri hep kullanılan popüler düğün davetiyesi modelleri; misafirlerin güzel bir şekilde çağırılmasında, onların ilgisini çekip merak uyandıracak belki de şık bir tasarım sağlayacak şekilde güzel bir davet sunmaktır. Bu yapılırken hep dış tasarım ile sağlanmaz davet edilirken ki güzel sözler, aşklarını gösterip davetlerini eğlenceli, hoş ya da coşkulu şekilde sunmak isterler. Bu sebeple de bazen çiftler kendileri düşünse de bazen de internetten en popüler düğün davetiyesi sözlerinden kendilerine en uygun olanı seçip kullanmaktadırlar.

Davetiye sözleri neden kullanılır ?En Popüler Düğün Davetiyesi Sözleri

Çift düğünlerine akraba, komşu, tanıdık tüm misafirlerini çağırırken bir aileye bir davetiye gönderir ve davetiyelerinin hoş olmasına özen gösterir ki düğünlerinden yaklaşık 10 ay önceden bakmaya başlarlar. Davet ederken de hoş bir dil kullanmaya özen gösterilirken manili bir dil, isteklerini ve mutluluklarını şiir tadında sunarak daha güzel olması her çift tarafından kullanılmaktadır.

Bazı düğün davetiyesi sözleri

  • Eğer bir isteğiniz var ise bunu komik bir şekilde sunarak insanları kırmadan yapılması sağlanabilir. Bunlardan birisi ” Güzel bir müzik, danslar ve sürprizlerimiz ile düğünümüzde sizi de görmek isteriz. Çocuklarınızı yayınızda getirmeyin çünkü hala zaman var iken uzak durmaya çalışıyoruz. ” olabilmektedir.
  • İddialı bir çiftin düğününe gideceğinizi size yansıtmaları davetiye sözlerinden de belli olacaktır. ” Ferhat ile Şirin’i görmemiş, Leyla ile Mecnun’u duymamış, Kerem ile Aslı’yı bilmiyor olabilir hatta Titanik’i de izlememiş olabilirsiniz ancak davetimizi kaçırmayın. Aşkın en büyüğü ile karşılaşmak için düğünümüzü kaçırmayın. “
  • Hatta mani tadında davetiye sözleri de kullanılarak davetlilerin yüzleri güldürülmeye çalışılmaktadır. ” Sevdik birbirimizi, Evlendirin dedik bizi, Kırmadılar Sözümüzü, Yapıyorlar düğünümüzü, Bu mutlu günümüzde, Bekleriz hepinizi ” gibi başka yerlerden alınarak ya da çiftin kendinin yazdığı bir davet sözü olabilmektedir.
  • Daha eğlenceli ve sinema, sanatı da içinde bulundurup farklı bir tarzda davet etmek için ” Başrollerde gelin ve damat. Yemek, pasta ve eğlence. Hepsi bu düğünde. Gala gecemizde görüşmek üzere. Yapımcılar : Aileler “

Bu yazımızın ışığında sizlerde hayalinizdeki düğün davetiyesi için popüler düğün davetiyesi sözleri ile; bu özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat