Düğün & Evlilik

Düğün Dekorasyonu Fikirleri

Düğün için dekorasyon vazgeçilmezdir. Klasik dekorasyon yerine farklı fikirler deneyerek siz de düğününüzü daha renkli bir hale getirebilirsiniz

Düğün için dekorasyon ayarlamasının yapılması, düğünün olmazsa olmazlarındandır. Dekorasyon için ilk olarak bir tema seçebilirsiniz. Klişe düğün süslemeleri yerine bir tema çerçevesinde dekorasyon yapılması bu özel gününüze renk katacaktır. İstediğiniz rengi kullanarak bir tema oluşturabilirsiniz. Bu temada ister bir filmden isterseniz de sevdiğiniz bir karakterden esinlenin. Önemli olan burada düğününüzü kişiselleştirmek ve yalnızca size özel kılmaktır.

Eğlenceli Köşeler Oluşturun

Dilek ve anı büfesi, fotoğraf çektirme köşesi ve şeker büfesi gibi hem işlevselliği olan hem de eğlenceli köşeler oluşturabilirsiniz. Davetlileriniz için hazırlayacağınız çikolata şelalesi ya da rengarenk şekerler onlar için unutulmaz olacaktır.

Örneğin bir masaya dilek ağacı ile kağıtlar koyabilirsiniz. Diğer bir masaya ise güzel anı defteri yerleştirerek davetlilerinizin güzel dileklerini alabilirsiniz. Hangi noktada hangi masanın daha iyi ve işlevsel olacağı noktasında ise bir organizatör yardımı almanız sizin için daha avantajlı olacaktır.

eğlenceli köşeler

Nikah Şekerlerini Değiştirin!

Düğünde konuklarınıza nikah şekeri vermeyi mi düşünüyorsunuz? Nikah şekerleri yerine düğün gününüze ve hazırladığınız mekana uygun olarak farklı düğün hediyeleri seçiminde bulunabilirsiniz. Böylece düğününüz için bir farlılık oluşturmuş olursunuz. Bu sayede düğününüz unutulmaz bir hale gelir. Düğün için vereceğiniz hediyelerin maliyetini azaltmak için de ürünleri tedarik etme noktasında organizasyon firması ile çalışan ürün ve hizmet sağlayıcılarını tercih edebilirsiniz. Uygulayacağınız farklı düğün dekorasyonu fikirleri sizin özel gününüzün daha güzel bir hale bürünmesini sağlayacaktır.

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat