Doğum Günü HediyeleriHediye ÖnerileriKişiye Özel Hediyeler

Doğum Gününde Babanızı Özel Hissettirecek Hediye Önerileri

Babanızı özel hissettirecek hediye önerilerini sizler için bu yazımızda listeledik...

Babalar belki de hayatımızda ilk örnek aldığımız kişilerdir ve bu yüzden de hep en özel yerde kalacaktır. Bu özel kişinin en özel günlerinden birisi de doğum günüdür. Babanızın doğum günü yaklaştığında hangi hediyeyi alacağınıza karar veremediğiniz için bir telaşta kalırsınız. Çoğu zaman aklımıza sıradan hediyeler geldiği için istediğimiz gibi bir hediyeleşme yaşamayız.

Doğum gününde babanızı özel hissettirecek hediye önerilerinden sonra artık bu konu için çok fazla düşünmenize gerek kalmayacak. Cüzdan, kravat ya da kol düğmesi gibi her an aklınıza gelebilecek hediyelerdense; daha anlamlı ve bakıldığında özel hissettirecek bir hediye almalısınız.

Babalar genelde çok fazla hediye istemezler fakat herkes gibi onlara da bir hediye geldiğinde mutlu olur ve özel hissederler. Bu yüzden onların yılda bir kere yaşadığı bu günde en güzel hediyeyi takdim etmelisiniz. Şimdi doğum gününde babanıza verebileceğiniz hediye önerilerine bakalım:

Babaya Özel Fotoğraflı Madalyon: Madalyonlar genelde bir yarışmada ya da turnuvada galip gelenlere verilir Siz de bu madalyonu babanıza yılın en iyi babası kapsamında verebilirsiniz. Ayrıca madalyonun önüne babanızın ismini yazdırabilir ve fotoğrafını da bastırabilirsiniz.

Kişiye Özel Kartvizit ve Kalem Seti

Kişiye özel hediye

Babanıza doğum gününde özel tasarlanmış ve adının işlendiği kartvizit ve kalem seti hediye edebilirsiniz. İş hayatında babanız bunu oldukça fazla kullanacaktır.

Özel Tasarım Duvar Saati

Kişiye özel hediye

Özel tasarım olan duvar saatleri de doğum günlerinde hediye olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Saatin içerisine babanızın fotoğrafını bastırabilir ve boş alanlarına da istediğiniz deyimi, cümleyi kolaylıkla yazdırabilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Plaka Anahtarlık

Kişiye özel hediye

Babalar genelde araba tutkunlukları ile bilinirler. Bu yüzden plaka şeklindeki bir anahtarlığı da özel tasarlayarak hediye edebilirsiniz. Bu hediyede plakaya fotoğraf ve babanızın adını ekletebilirsiniz.

Erkek Mühendis Biblosu

Erkek mühendis biblosu

Doğum günlerinde genelde babalara meslekleri ile ilgili de hediye alınabilir. Eğer mühendis bir babanız varsa ona mühendis biblosu hediye edebilirsiniz.

Kişiye Özel Kupa

Kişiye özel kupa hediye

Babalar çok çay tükettiğinden dolayı kişiye özel kupa da babanıza doğum gününde hediye edebilecekleriniz arasına kolaylıkla girebilir. Kupaların üzerine babanızla fotoğrafınızı koydurabilir ve istediğiniz yazıyı bastırabilirsiniz.

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat