Düğün & EvlilikEn İyi Fikirler

Davetiye Seçerken Bunlara Dikkat

Aradığınız türde bir davetiyeyi seçerken kendi zevklerinizi kullanmanız o davetiyeyi size özel yapar!

Düğün davetiyeleri, yaptığınız organizasyona verdiğiniz değeri ve önemi gösterir.. İnsanlar kendisi için en özel zamanlardan biri olan bu mutlu günlerine, insanları davet ederken ihtişamdan ve estetik görünümden ödün vermek istemezler. Düğün davetiyesi modelleri bu amaç doğrultusunda yapılabilecek iyi seçimlerden bir tanesi olabilir.

Düğün davetiyesi modelleri nelerdir?

Düğün davetiyesi modelleri arasında birçok farklılık bulunmaktadır. Görüntüsü,  kesimi, özenle dizayn edilen süslemeleri veya özel eklenen detaylar ile tam olarak göz doldurucu bir görünüme sahiptirler. Aradığınız türde bir davetiyeyi seçerken kendi zevklerinizi kullanmanız o davetiyeyi size özel yapar.

Püsküllü davetiyeler

Püsküllü davetiyeler asil bir duruşu simgeleyerek düğün konseptinizin tamamlayıcısı olabilir.

Çiçek süslemeli davetiyeler

Eğer düğün konsepti olarak romantik düğün konsepti belirlemekte iseniz sizin için en uygun seçim çiçek süslemeli davetiyeler olabilir. Bu tür içinde kurutulmuş çiçeklerde barındırabilen seçenekleriyle çok geniş bir yelpazeye sahiplerdir. Bu tercihi gelin çiçeğiniz ile de uyumlu yapmak istemeniz halinde bu seçenek sizin için çok uygun olabilir.

Kurdeleli ve fiyonklu davetiyeler

Şık ve modern bir görünüme sahip bir davetiye istiyorsanız yapacağınız seçim kurdeleli davetiye modelleri olabilir. Kurdele ile süslenmiş bir davetiye fiyonk figürü ile oluşturulabilir. Bu fiyonk görünümü davetiyenize estetik açıdan çok farklı bir güzellik katabilir.

Dantelli davetiyeler

Dantelin estetiği ve zarafeti göz doldurucu görünüşü ve kültürümüzdeki büyük yeri sayesinde konuklarınız tarafından büyük beğeni toplayabilecek bir seçim olabilir.

Karikatür davetiyeler

Üzerinde size özel bir çizim ya da hikâye barındıran bu davetiyede esprili ve mizahi yönü güçlü bir çift olduğunuzu ve konuklarınıza hoş bir akşam yaşatacağınızı daha davetiyenizden ilan edebilirsiniz.

Davetiye seçiminiz sadece düğününüzün yerini ve tarihini göstermek için bir araç değil zevkinizi yansıtabileceğiniz konuklarınızın aklında güzel bir anı bırakabileceğiniz iyi bir araç olabilir…

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat