Düğün & Evlilik

2017 Trend Nikah Davetiyesi Modelleri

Önemli olan, bu özel gününüzde sizin hangi davetiyeler ile misafirlerinize hitap etmek istediğinizdir.

Bir insanın kuşkusuz ki en önemli günlerinden biridir nikah ya da düğün günü. İnsan, bu özel gününde her şeyin tam ve gönlüne göre olmasını, hiçbir detayın atlanmamasını ister. Bu özel gününüze gelen ya da gelmeyen tüm davetlilere, nikahta küçük ama önemli bir detayı yansıtan şeydir, nikah davetiyeleri. Sizin nikah davetiyenizde bakarak, sizin nikahınız ile ilgili yorum yapılmaya başlanmıştır bile.

Geçmişten günümüze…

İşte bu sebeptendir ki, nikah davetiyeleri asla atlanmaması gereken ve özenle seçilmesi gereken detaylardır. Nikah davetiyeleri de yıllar içerisinde kendini yenileyebilir, geliştirebilir. 2017 nikah davetiyeleri arasında en çok dikkat çeken detaylar; klaket davetiyeler ve wedding davetiyelere olan taleplerdir.

Eski aşkların tadını günümüzde yaşatalım…

Düğün davetiyesi ve modelleri

Değişik nikâh davetiyeleri arasından seçeceğiniz davetiyenizde nostaljik bir görünüm yaratmak istiyorsanız, eskitme / Kraft modeller tam sizin hayalinizde tasarladığınız türden olacaktır. Eğer, nostalji rüzgarını biraz daha damarınızda hissetmek istiyorsanız vintage / avantgard davetiyeler sizi şimdiki zamandan sıyırıp götürecek.

Teknolojik Davetiye Modelleri…

Nikah davetiye modelleri arasından tercih edilen bir diğer tür de QR kodlu davetiyelerdir. Çağımızın teknoloji çağı olması sebebiyle, artık sesli, videolu ve hatta konumlu davetiyeler de en çok tercih edilen türler arasında yer alıyor. 2017 yılının en önemli davetiye detayları da sesli, videolu ve konumlu davetiyelere olan talebin artması ve davetiyelerin sürekli geliştirilmesi sonucu ortaya çıkan teknolojik detaylar olmaktadır.

Dilerseniz nikahınızda ya da düğününüzde nostalji rüzgarları estirin, dilerseniz de teknolojinin nimetlerinden faydalanarak hazırlanmış teknolojik davetiyeleri tercih edin. Önemli olan, bu özel gününüzde sizin hangi davetiyeler ile misafirlerinize hitap etmek istediğinizdir. Misafirlerinizi ağırlayacağınız bu ilk gününüzde, onları karşılayacağınız davetiyenin tadının yıllar sonrasında bile sürmesi dileğiyle…

Düğün davetiyesi modelleri

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat