Düğün & Evlilik

2017 Davetiye Modası ve Tasarımları Nasıl Olacak?

Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için, düğün davetiyesi trendlerini gözden geçirdiniz mi? Davetiye modasını takip ederek hayalinizdeki davetiye seçimini yapabilirsiniz!

Eğer hayallerdeki düğünün yapılması isteniyorsa, buna en uygun davetiyenin bulunması ile çalışmalara başlanmalıdır. Çünkü konukları düğünden haberdar edecek yegane araç çiftin seçtiği ve hazırlayacağı davetiyelerdir. Davetiye, konuklara düğün hakkında düşünülenden daha çok bilgi verir. Davetiye seçimlerinde oldukça titiz davranılmalı ve düğün temasının davetiyeye nasıl lanse edileceği iyi düşünülmelidir. Bu yüzden 2017 davetiye modası ve tasarımları nasıl olacak sorularını soran çiftler için oldukça değerli olan bazı yeni davetiye modelleri çıkmaktadır.

Düğün Davetiyesi SeçimleriDüğün evlilik

Düğün davetiyesi seçimlerinde binlerce model içinde bu seçimi yapmak son derece zorlu bir deneyimdir. Bu deneyim içinde kişiye özel olan fotoğrafların yer aldığı davet mektupları da seçilebilir. Düğün davetiyeleri salon ile uyumlu olan organizasyonun tamamlayıcı parçaları olarak da değerlendirilebilir. Salonda bulunan temaya göre de biraz daha farklılaştırılarak seçimler yapılabilmesi mümkündür.

Dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi, düğünün nasıl bir konseptte olacağıdır. Konukların yaş aralığı, düğünün hangi mevsimde yapılacağı ve çiftlerin yaşam stili gibi durumlar ön plana çıkan detaylardır. Davetiye seçimleri konusunda çok daha titiz davranılmalıdır. Yaz mevsiminde bir kır düğünü yapılıyor ise davetiyelere sonbahar renkleri içeren renkler basılmamalıdır. Davetiye seçerken kararsız kalınma durumları oluştu ise eğer düğün mevsimine göre davetiyeler konusunda, zarfları renkli seçerek farklılık yaratılabilir. Sonbahar günlerinde yapılacak bir düğün için kahverengi ve kızıl bir renk seçilebilmekte iken yaz günlerinde yapılacak bir düğün için daha renkli bir davetiye seçilebilir.

Yeni Davetiye Seçenekleri2017 Davetiye Modası ve Tasarımları Düğün davetiyesi seçimi

En çok tercih edilen davetiyeler arasında püsküllü, kutulu, kumaş kaplı ve çiftlerin baş harfinin bulunduğu zarflı davetiyeler vardır. Bunun yanında son zamanlarda oldukça trend davetiye çeşitleri de illüstrasyon davetiyelerdir. Kişiye özel davetiyeler olarak hazırlanan ve neredeyse tüm etkinlikler için uygun olan illüstrasyon tasarımlar ile alışılmışın dışına çıkmak mümkün olmaktadır. Evlenecek olan çiftlerin davetiyelerinin diğer davetiyelerden de sıyrılmasını sağlayabilir. Bu davetiye çeşitlerinde özellikle nişan ve düğün gibi organizasyonlarda en çok tercih edilen modeller, gelin ve damadın görsel olarak konulduğu ve illüstrasyonlarının yapılıp davetiyelere basıldığı modeller olmaktadır.

Ek olarak evlenmeyi düşünen modern çiftler için QR kodlu davetiyeler bir başka alternatif olabilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte davetiyeler de değişim göstermiştir. Düğünlerin yeni gözdesi QR kodlu davetiyeler pek çok imkanı sağlamaktadır. Bunların arasında Görüntülü QR Kodlu Davetiyeler ve Konumlu QR Kodlu Davetiyeler yer almaktadır. Sizlerde teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak düğün davetiyenizi ölümsüzleştirmek isterseniz bu davetiyeleri tercih edebilirsiniz.

Daha Fazlası

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Gözatın

Kapat
Kapat